Kullanım Koşulları

Bayer internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Bayer bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bayer, bu bilgilerin herhangi bir amaç için uygun olarak kullanabileceği, doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt veya garanti vermemektedir. Gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Bayer hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bayer yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bayer internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Bayer ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.


Contact Us